دانلود رایگان پروژه.پایان نامه و مقالات علمی

دانلود رایگان انواع پروژه . مقاله و پایان نامه

دانلود رایگان فایل27 صفحه ای  pdf  سیمان و بتن . شیشه .عایق ها رطوبتی حرارتی و صوتی  اینجا کلیک نمائید .
لینک دانلود :
http://javad6115.fileup.ir/d/2193505/سیمان و بتن.pdf
حجم تقریبی : 395.64 کیلوبات
برچسب ها:دانلود رایگان، pdf، کتاب، دانلود رایگان پایان نامه، مهندس جواد قربانی،

[ یکشنبه 1393/01/31 ] [ 22:51 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


[ یکشنبه 1393/01/31 ] [ 22:35 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


آموزش کامل نصب  ویندوز 7 :

جهت دانلود آموزش ویندوز 7 با پسوند  pdf اینجا کلیک نمائید .

http://javad6115.fileup.ir/d/2193498/Amoozesh win7.pdf
حجم تقریبی 3.30 مگابایت

طبقه بندی: کتاب الکترونیکی، رشته کامپیوتر،
برچسب ها:انلود رایگان پایان نامه، کتاب،

[ یکشنبه 1393/01/31 ] [ 22:11 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


آموزش کامل نصب  ویندوز vista :

جهت دانلود آموزش نصب  ویندوز vista با پسوند  pdf اینجا کلیک نمائید .

http://javad6115.fileup.ir/d/2193497/nasbe windows Vista.pdf
حجم تقریبی 400.89 کیلوبات

طبقه بندی: کتاب الکترونیکی، رشته کامپیوتر،
برچسب ها:دانلود رایگان پایان نامه، کتاب،

[ یکشنبه 1393/01/31 ] [ 22:02 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


آموزش کامل ویندوز XP  :

جهت دانلود آموزش ویندوز XP با پسوند  pdf اینجا کلیک نمائید .

طبقه بندی: کتاب الکترونیکی، رشته کامپیوتر،
برچسب ها:دانلود رایگان پایان نامه، کتاب،

[ یکشنبه 1393/01/31 ] [ 21:43 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


فاز دوم یارانه (refahi.ir) سال ۹۳ + بررسی حساب‌های بانکی در راستی‌آزمایی یارانه‌ها

خبر ۱۹ فروردین ۹۳ – بررسی حساب‌های بانکی در راستی‌آزمایی یارانه‌ها/ ممنوعیت ثبت‌نام برای ۲ گروه  

مهدی فغانی   با اشاره به اینکه در حال حاضر فقط بحث ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی است، اظهار داشت: در این مرحله نیازمندان متقاضی می‌توانند به سایت مراجعه کرده و اطلاعات خود را ثبت کنند و در صورتی که فردی در سایت ثبت‌نام نکند به منزله انصراف از دریافت یارانه نقدی حساب می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر افراد می‌توانند تشخیص دهند که استحقاق مالی را دارند یا خیر تا بتوانند از این یارانه نقدی بهره‌مند شوند.

معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه در صفحه اول فرم ثبت‌نام ۶ آیتم وجود دارد، اظهار داشت: تمام سرپرستان خانوار با مطالعه و تأیید آن فرآیند ثبت‌نام را ادامه خواهند داد. در یکی از این بندها آمده که در صورت درخواست سازمان هدفمندی مدارک لازم از سوی افراد به این سازمان ارائه شود.

وی تأکید کرد: در مرحله اول نیز به افراد ثبت‌نام شده یارانه نقدی پرداخت خواهد شد و در صورتی که افراد متقاضی در راستی‌آزمایی شرایط را احراز کنند می‌توانند دریافت یارانه نقدی را ادامه دهند.

به گفته فغانی، تعداد ۴۳ پایگاه اطلاعاتی در اختیار سامانه رفاهی قرار گرفته‌است و اطلاعات خانوار در این سازمان وجود دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در جریان راستی آزمایی حساب‌های بانکی افراد نیز بررسی خواهد شد، گفت: یکی از پایگاه‌های اطلاعاتی حساب‌های بانکی است و در صورت نیاز در راستی‌آزمایی از این پایگاه اطلاعاتی و دیگر بانک‌های اطلاعاتی استفاده خواهد شد و این موضوع یک تکلیف قانونی برای دولت است و در صورتی که افراد اطلاعات نادرست ارائه کنند دولت به موجب قانون می‌تواند آنها را جریمه کند.

معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی سازمان هدفمندی یارانه‌ها در پاسخ به این سؤال که آیا در مراحل بعدی اطلاعات جدیدی از بعد خانوار دریافت خواهد شد، عنوان کرد: فعلا هیچ مبنایی برای این موضوع وجود ندارد و در حال حاضر با استفاده از دو معیار مجموع درآمد خانوار و نیز مالکیت مسکن سرپرستان خانوار می‌توانند با استفاده از کد ملی خود و زیرمجموعه به همراه شماره حساب خانوار و محل سکونت ثبت‌نام کنند.

فغانی، در خصوص زمان راستی‌آزمایی اطلاعات متقاضیان یادآور شد: این سازمان برای رسیدگی به این موضوع محدودیت زمانی ندارد و بر اساس تعداد ثبت‌نام شدگان یارانه نقدی راستی‌آزمایی را بر مبنای پایگاه‌های اطلاعاتی موجود انجام خواهد داد.

وی تأکید کرد: در صورتی که شرایط فردی برای یارانه نقدی احراز نشود می‌تواند در کمیسیون‌های ماده ۱۰ که مستقر در فرمانداری‌ها و استانداری‌های کشور مستقر هستند اعتراض خود را ثبت کند.

فغانی در پاسخ به این سؤال که آیا افرادی که تاکنون یارانه نگرفته‌اند نیز می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند، گفت: فقط افرادی می‌توانند ثبت‌نام کنند که تاکنون یارانه گرفته باشند و مبنای محاسبه آخرین یارانه واریزی مربوط به ۲۲ اسفند سال گذشته است.

معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی سازمان هدفمندی یارانه‌ها در خصوص افرادی که قصد تغییر بعد خانوار را دارند نیز تصریح کرد: در این مرحله افرادی که می‌خواهند خانوار جدید تشکیل دهند امکان ثبت‌نام جداگانه برای آنها وجود ندارد و می‌توانند طبق گذشته زیرمجموعه سرپرست خود ثبت‌نام کنند و پس از آن برای این افراد فرصت و زمان مناسب در نظر گرفته خواهد شد.

شرق: دولت فرم اطلاعات خانوار را سرانجام دو روز مانده به ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی منتشر کرد و قرار است این ثبت‌نام از روز چهارشنبه بیستم فروردین ۹۳ از طریق سامانه مدیریت حساب خانوار به آدرس اینترنتی www.refahi.ir و همچنین توسط مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها آغاز شود.

با وجود آنکه بنا بود دولت برای دریافت‌کنندگان یارانه سقف درآمدی مشخص کند اما با انتشار این فرم نهایتا تمام افراد با هر میزان درآمد می‌توانند فرم مزبور را پر کنند. در فرم اطلاعات خانوار، پنج گروه درآمدی تعریف شده که از کمتر از ۶۰۰‌هزارتومان آغاز و به درآمد بیشتر از دو‌میلیون‌و۵۰۰‌هزارتومان ختم می‌شود. این به آن معنی است که افرادی با درآمدهای چند ‌میلیون‌تومانی هم در گروه پنج قرار می‌گیرند و می‌توانند در این طرح خوداظهاری شرکت کنند. پیش از این اما دولت بارها اعلام کرده بود که افرادی که نسبت به تکمیل این فرم‌ها اقدام کنند یارانه دریافت خواهند کرد و تاکید کرده بود که دولت قصد حذف اجباری افراد را ندارد و هدف تنها خودانصرافی افراد است.

بر اساس این نظر بود که کارشناسان و نمایندگان مجلس بر سر سقف درآمدی مشمولان ماه‌ها بحث و بررسی کردند و ارقامی بین ۵/۱میلیون تا دو‌میلیون‌و۵۰۰‌هزارتومان برای سقف درآمد افراد متقاضی مطرح شد تا به این طریق فرم خوداظهاری توسط گروه‌های درآمدی پایین و متوسط جامعه تکمیل شود. اما با همه اینها دولت فرم را به گونه‌ای تعریف کرده که تمام افراد با هر میزان درآمد قادر به تکمیل فرم خواهند بود.

نگرانی بابت چک‌شدن حساب‌های بانکی

ولی مهم‌ترین موضوعی که در روزهای اخیر سبب نگرانی متقاضیان شده است خبر راستی‌آزمایی دولت و بررسی حساب‌های بانکی افراد و نهایتا جریمه افرادی است که اطلاعات ناصحیح در فرم درج کرده‌اند. در حالی دولت در ابلاغیه معاون اول رییس‌جمهور بانک‌ها را مکلف به ارایه اطلاعات صاحبان سپرده کرده که این اطلاعات محرمانه بوده و به عقیده تحلیلگران این اطلاعات قابل استناد نخواهد بود.

به گفته کارشناسان بخشی از واریزها و برداشت‌ها به حساب افراد صوری بوده و دارایی افراد محسوب نمی‌شود بنابراین اگر دولت این عملیات بانکی را ملاک قرار دهد با واکنش متقاضیان مواجه می‌شود. چراکه از یک‌سو دولت میزان گردش حساب فرد را به‌عنوان دارایی وی قلمداد کرده و از سوی دیگر برخی متقاضیان درصدد انکار دارایی‌بودن این ارقام و گریز نپرداختن جریمه برخواهند آمد.  کارشناسان معتقدند برخی از افراد برای بالارفتن گردش حساب خود، مبالغی را به شکل صوری به حسابشان واریز کرده و عده‌ای دیگر، به‌عنوان واسط، برای وابستگان، آشنایان و خویشاوندانشان خود مبالغی را در حساب‌ها جابه‌جا می‌کنند که این دسته از نقل‌وانتقالات به هیچ‌وجه دارایی فرد محسوب نمی‌شود و قابل استناد نیست.

در هر حال با توجه به اینکه ابزار و امکانات کارآمدی برای شناسایی دقیق گروه‌های هدف وجود ندارد؛ دولت تصمیم گرفته است که از اهرم‌هایی تحت کنترل خود برای غلبه بر نواقص استفاده کند.  در همین راستا محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور با قدردانی از انصراف‌دهندگان از دریافت یارانه نقدی تاکید کرد: حتی این افراد نیز از تمامی خدمات و تسهیلات دولتی برخوردار خواهند شد.  نوبخت در مورد ذهنیت ایجادشده در جامعه مبنی بر اینکه در صورت عدم ثبت‌نام از سایر خدمات و مزایای ناشی از اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها محروم خواهند شد، بیان کرد: دولت قطعا شرایطی را فراهم می‌آورد که تمامی انصراف‌دهندگان و به‌طور کلی افراد نیازمند به خدمات ارایه‌شده از آن برخوردار شوند.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تمامی تسهیلات مرتبط با کمک به حرکت چرخ تولید همچنین خدمات بیشتری که در بخش بهداشت و درمان انجام خواهد شد، به تمامی افراد حتی به کسانی که ثبت‌نام نکرده‌اند، تعلق می‌گیرد.

جزییات فرم منتشرشده

در صفحه نخست شش‌بند توضیح وجود دارد که مربوط به قوانین و مقررات دریافت یارانه نقدی است. در بند یک تاکید شده مطابق قانون فقط افراد نیازمند می‌توانند برای دریافت یارانه نقدی ثبت‌نام کنند. مورد بعدی از متقاضی تعهد می‌خواهد تا صرفا مشخصات افرادی را که هم‌اکنون تحت تکفل دارد، درج کند.  در بند سه متقاضی متعهد می‌شود در صورت درخواست سازمان هدفمندی یارانه‌ها مدارک لازم را برای اثبات درستی اطلاعات اعلام‌شده در فرم ارایه کند، مورد بعدی که انتظار می‌رود مورد توجه متقاضی قرارگیرد، این است که اگر مشخص شود اطلاعات نادرستی در فرم‌ها اظهار شده، به موجب قانون ضمن استرداد وجوه دریافتی تا سه‌برابر یارانه نقدی دریافت شده متقاضی مشمول جریمه قرار می‌گیرد.

در بند پنجم متقاضی یارانه نقدی تایید می‌کند اطلاعاتی که در فرم‌های تقاضای یارانه نقدی درج می‌کند می‌تواند مبنای ارزیابی مالی و رتبه‌سنجی اقتصادی‌اش برای اعطای وام یا سایر تسهیلات از سوی بانک‌ها و موسسه‌های مالی قرار گیرد و دست آخر در بند ششم معنا و مفهوم سطح درآمد ماهانه توضیح داده شده است. بر این اساس میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال ۹۲ شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره‌بها، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستغلات، حقوق ماهانه مستمری و موارد مشابه دقت شود قبل از پرداخت اقساط موردنظر است.

در انتهای صفحه اول متقاضی یارانه نقدی باید تمام شش‌بند ذکرشده را تایید کند که این به منزله فهم دقیق از مقررات دریافت یارانه نقدی تلقی می‌شود. صفحه دو شامل پرسش‌های متداول است، در ابتدا سرپرست خانوار متقاضی یارانه نقدی باید شماره ملی خود را در محل تعبیه‌شده در سمت چپ صفحه بدون خط تیره و فاصله وارد کند.

در صفحه سوم وضعیت مالک‌بودن یا نبودن واحد مسکونی را برای هریک جداگانه مشخص کند. در ادامه متقاضی بر اساس تعریفی که از سطح درآمد در بند شش‌صفحه اول مشخص شده که البته یک‌بار دیگر هم در مستطیلی که مشاهده می‌کند برایش یادآوری می‌شود خود را در یکی از پنج گروه درآمدی قرار دهد، گروه‌های درآمدی به این ترتیب است: کمتر از ۶۰۰‌هزارتومان، از ۶۰۰‌هزارتومان تا یک‌میلیون‌تومان، از یک تا دومیلیون‌تومان، از دو تا ۵/۲میلیون‌تومان و بیشتر از ۵/۲میلیون‌تومان در ماه.

مرحله آخر اطلاعات محل سکونت خانوار است. متقاضی مشخص می‌کند ساکن شهر، روستا یا در زمره عشایر کشور است. بنابر اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ثبت‌نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز ۲۰ فروردین جاری، به‌طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود.  همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» است نیز باید در روز دوم ثبت‌نام یعنی ۲۱ فروردین جاری اقدام به نام‌نویسی در سایت رفاهی کنند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز ۲۲فروردین، عدد «سه» در روز ۲۳فروردین، عدد «چهار» در روز ۲۴فروردین، عدد «پنج» در روز ۲۵فروردین، عدد «شش» در روز ۲۶فروردین، عدد «هفت» در روز ۲۷فروردین، عدد «هشت» در روز ۲۸فروردین و در نهایت عدد «۹» در روز ۲۹فروردین جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین جاری به ثبت‌نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که طی ۱۰ روز قبل به‌هردلیل موفق به ثبت‌نام نشده‌اند.

طبقه بندی: ثبت نام های یارانه،
برچسب ها:فاز دوم یارانه، سال ۹۳، بررسی حساب‌ها، بانکی، دانلود رایگان پایان نامه،

[ سه شنبه 1393/01/19 ] [ 23:58 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


مراحل ثبت نام خانوارها در سامانه هدفمندی یارانه ها+تصویر
چهارشنبه ، 21 اردیبهشت 1390 ، 09:07

به دلیل پرسش های متعددی که از سوی کاربران محترم مطرح شد راهنمای تصویری ثبت نام خانوار در سامانه هدفمندی یارانه ها ارائه می گردد.

 

به گزارش بانکی دات آی آر خانوار هایی که به هر دلیلی تا کنون موفق به ثبت نام در طرح هدفمندی یارانه ها نگردیده اند و یا جدیدا تشکیل خانواده داده اند می توانند اطلاعات خود را به ترتیبی که شرح می دهیم ثبت نمایند:

1. برای ثبت نام خود وارد سایت مرکز آمار شوید.

آدرس سایت:

http://yaraneh.amar.org.ir

:: برای دسترسی سریع اینجا کلیک کنید

2.در مرحله دوم بر روی گزینه برای ثبت نام خانوار جدید اینجا کلیک کنید کلیک نمایید.

3.در این هنگام صفحه جدیدی گشوده خواهد شد که بر اساس آن می بایست (شماره ملی سرپرست,سال تولد سرپرست -به صورت چهاررقمی-,رمز عبور 8کاراکتری -که بهتر است ترکیبی از حروف و اعدادباشد-را به وارد نمایید. دقت کنید تکرار رمز عبور عینا مثل رمز عبور وارد گردد.

4.در این مرحله می بایست کلمه عبوری که در صفحه نمایش داده می شود را با رعایت حروف کوچک و بزرگ وارد نمایید.

5.در این مرحله اطلاعات کامل سرپرست خانوار بر روی صفحه نمایش داده می شود.

تبصره- در صورتی که به هر دلیل اطلاعات خود را به صورت نادرست وارد کرده باشید پیغام اخطار شمارا راهنمایی خواهد نمود.

6.در مراحل بعدی پرسشهایی مطرح می شود که پیشنهاد می شود به دقت وصحت تکمیل گردد.

7. به این ترتیب کد رهگیری در اختیار شما قرارخواهد گرفت که از طریق آن می توانید درصورت بروز هرگونه تغییر در وضعیت خانوار آن را اصلاح نمایید.

وزارت رفاه و تامین اجتماعی سامانه ای را برای ثبت شماره حساب های سرپرستان خانوار تهییه کرده که از آن طریق می توانید شماره حساب خود را ثبت نمایید.

آدرس سایت:

http://www.refahi.ir/

یارانه شما از ماه پس از ثبت نام به حسابتان واریز خواهد شد.

پرداخت یارانه نقدی عطف به ماسبق نخواهد شد بدین ترتیب یارانه ماه های گذشته به حساب شما پرداخت نخواهد شد.

چند راهکار برای افرادی که یارانه شان را دریافت نکرده اند

چند راهکار برای کسانی که تا کنون یارانه خود را دریافت نکرده اند و یا این که سرپرست خانوارشان تغییر کرده است:

 

1- عدم واریز مبلغ یارانه نقدی به حساب افرادی که از طریق سامانه رفاهی ثبت نام کرده و شماره حساب آن‌ها تأیید نشده است.

اقدام: این گونه افراد باید به سازمان هدفمند کردن یارانه‌ها (شماره تلفن: 09620) یا شعبات آن‌ها مراجعه نمایند.


2- اعلام شماره حساب دارای اشکال از سوی سامانه رفاهی.

اقدام: این گونه افراد باید به شعبه بانک عامل که در آن افتتاح حساب نموده‌اند مراجعه نمایند.


3- افراد بد سرپرست یا دارای اختلاف با سرپرست خانوار (به دلیل طلاق) که خواهان تغییر سرپرست خانوار خود هستند.

اقدام: این گونه افراد باید با در دست داشتن مدارک به فرمانداری شهرستان خود یا شعبات آن‌ها مراجعه نمایند.

4- افراد فاقد کارت ملی یا دارای هر گونه مغایرت بین مشخصات کارت ملی آن‌ها و اطلاعات موجود در سامانه.

اقدام: این گونه افراد باید با در دست داشتن مدارک به دفاتر ثبت احوال شهرستان خود و یا شعبات آن‌ها مراجعه نمایند.

طبقه بندی: ثبت نام های یارانه،
برچسب ها:مراحل ثبت نام، خانوارها در سامانه هدفمندی یارانه ها+تصویر، در سامانه هدفمندی یارانه ها+تصویر، دانلود رایگان پایان نامه،

[ یکشنبه 1393/01/17 ] [ 20:43 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


جزئیات نحوه برآورد درآمد خانوار توسط دولت

فرم ثبت‌نام دوباره دریافت یارانه نقدی منتشر شد

فرم ثبت نام دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها برای نخستین بار منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال 93 به طور همزمان از 20 فروردین ماه جاری در سراسر کشور و از طریق سایت رفاهی آغاز می‌شود.

در فرم خوداظهاری دریافت یارانه نقدی دولت آمده است: منظور از سطح درآمد خانوار، میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال 92 شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره بها، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستغلات، حقوق ماهانه مستمری یا وظیفه بگیران و مواد مشابه قبل از پرداخت اقساط وام است، ضمن اینکه باید سطح درآمد خانوار با دارایی‌های آن خانوار همخوانی داشته باشد.

متقاضیان در ابتدا صفحه ای www.refahi.ir مشاهده می کنند که شش بند توضیح دارد و مربوط به قوانین و مقرارت دریافت یارانه نقدی است.

در بند یک تأکید شده مطابق قانون فقط افراد نیازمند می توانند برای دریافت یارانه نقدی ثبت نام کنند. مورد بعدی از متقاضی تعهد می خواهد تا صرفا مشخضات افرادی را که هم اکنون تحت تکفل دارد، درج کند.

در بند سه متقاضی متعهد می شود در صورت درخواست سازمان هدفمندی یارانه ها مدارک لازم را برای اثبات درستی اطلاعات اعلام شده در فرم ارائه کند، مورد بعد که انتظار می رود مورد توجه متقاضی قرارگیرد، این است که اگر مشخص شود اطلاعات نادرستی در فرم‌ها اظهار شده، به موجب قانون ضمن استرداد وجود دریافتی تا سه برابر یارانه نقدی دریافت شده متقاضی مشمول جریمه قرار می گیرد.

در بند پنجم متقاضی یارانه نقدی تأیید می کند اطلاعاتی که در فرم‌های تقاضای یارانه نقدی درج می کند می تواند مبنای ارزیابی مالی و رتبه سنجی اقتصادی اش برای اعطای وام یا سایر تسهیلات از سوی بانک‌ها و موسسه های مالی قرار گیرد و دست آخر در بند ششم معنا و مفهوم سطح درآمد ماهانه توضیح داده شده است.

بر این اساس میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال 92 شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره بها، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستغلات، حقوق ماهانه مستمری و مواد مشابه دقت شود قبل از پرداخت اقساط مورد نظر می باشد.

در انتهای صفحه اول متقاضی یارانه نقدی باید تمام شش بند دکر شده را تأیید کند که این به منزله فهم دقیق ازمقررات دریافت یارانه نقدی تلقی می شود. صفحه دو شامل پرسش های متداول است، در ابتدا سرپرست خانوار متقاضی یارانه نقدی باید شماره ملی خود را در محل تعبیه شده در سمت چپ صفحه بدون خط تیره و فاصله وارد کند.

سپس آخرین شماره حسابی که جهت دریافت یارانه اعلام کرده اید را در مستطیل مربوطه وارد کنید دقت شود شماره کارت بانکی را وارد نکنید در ادامه متقاضی یارانه نقدی باید تعداد اعضای خانواده خود را شامل خود و افراد تحت تکفل در سمت چپ و محل مربوطه درج کند؛ پس از تکمیل این سه بخش متقاضی باید کد امنیتی 5 رقمی را واردکند و اطلاعات درج شده را تأیید کند.

در صفحه سوم ابتدا متقاضی یارانه نقدی باید اسم خود و افراد تحت تکفلش را به همراه شماره ملی هر یک نوشته و وضعیت مالک بودن یا نبودن واحد مسکونی را برای هر یک جداگانه مشخص کند.

در ادامه متقاضی براساس تعریفی که از سطح درآمد در بند شش صفحه اول مشخص شده که البته یک بار دیگر هم در مستطیلی که مشاهده می کنید برایش یادآوری می شود خود را در یکی از پنج گروه درآمدی قرار دهد گروه های درآمدی به این ترتیب است: کمتر از 600 هزار تومان، از 600 هزار تومان تا یک میلیون تومان، از یک تا 2 میلیون تومان، از 2 تا 2.5 میلیون تومان و بیشتر از 2.5 میلیون تومان در ماه.

مرحله آخر اطلاعات محل سکونت خانوار است. متقاضی مشخص می کند ساکن شهر، روستا و یا در زمره عشایر کشور است. آنگاه استان و شهرستان محل سکونت را انتخاب می کند درج کد پستی نیز در مرحله بعد قرار دارد و در نهایت بسیار مهم است که متقاضی شماره تلفن همراه و ثابت خود را در محل تعبیه شده درج کند.

به تمام متقاضیان دریافت یارانه نقدی به جد توصیه می شود پس از خواندن مندرجات مستطیل انتهای صفحه سوم و آگاهی از جنبه حقوقی اطلاعاتی که اعلام کرده اند نسبت به تأیید آن اقدام کنند چنانچه تمام مراحل و اطلاعات درج شده باشد به متقاضی دریافت یارانه نقدی کد شناسایی یاز طریق پیامک به شماره تلفن همراه اعلام شده ارسال می شود.

بنابر اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردین ماه جاری، به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» است نیز باید در روز دوم ثبت نام یعنی 21 فروردین ماه جاری اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کنند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز 22 فروردین، عدد «سه» در روز 23 فروردین، عدد «چهار» در روز 24 فروردین، عدد «پنج» در روز 25 فروردین، عدد «شش» در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که در طی 10 روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده‌اند.

ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکانپذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداریها، بخشداریها و استانداریها و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند.

 

طبقه بندی: ثبت نام های یارانه،
برچسب ها:فرم ثبت نام، یارانه ها، مرحله دوم،

[ یکشنبه 1393/01/17 ] [ 20:40 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


نحوه ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی اعلام شد
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۸
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی از ۲۰ تا آخر فرودین ۹۳ و بر اساس عدد سمت راست شماره ملی افراد انجام می شود.

به گزارش سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، زمان ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی از ۲۰ تا آخر فرودین ۹۳ اعلام شد.
ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال ۹۳ به طور همزمان از ۲۰ فروردین ماه جاری در سراسر کشور و از طریق سایت رفاهی آغاز می‌شود.

براساس برنامه اعلام شده، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز ۲۰ فروردین ماه جاری، به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» است نیز باید در روز دوم ثبت نام یعنی ۲۱ فروردین ماه جاری اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کنند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز ۲۲ فروردین، عدد «سه» در روز ۲۳ فروردین، عدد «چهار» در روز ۲۴ فروردین، عدد «پنج» در روز ۲۵ فروردین، عدد «شش» در روز ۲۶ فروردین، عدد «هفت» در روز ۲۷ فروردین، عدد «هشت» در روز ۲۸ فروردین و در نهایت عدد «۹» در روز ۲۹ فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که در طی ۱۰ روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده‌اند.

یادآور می شود ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکانپذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداریها، بخشداریها و استانداریها و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند.
طبقه بندی: ثبت نام های یارانه،
برچسب ها:ثبت نام، یارانه، مرحله دوم،

[ یکشنبه 1393/01/17 ] [ 20:36 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


کاربرد جی آی اس در صنایع نظامی
امروزه بیشترین اهمیت جنگ‌افزارها در کشورهای توسعه‌یافته براساس تکنولوژی و فن‌آوری اطلاعات مورد استفاده می‌باشد. بعد از پیدایش انسان، کسب اطلاعات در مورد نیروهای دشمن، نقش بسیار مهمی را در پیروزی بر نیروهای دشمن ایفاء می‌کند. همچنین کسب اطلاعات، تفسیر و پردازش آنها از اهمیت خاصی در تصمیم‌گیری‌های سیستمی دارد. در این برهه زمانی، تولید، تبدیل، انتقال اطلاعات و همچنین مدیریت آنها در عین حال که امری بسیار حساس و بااهمیت تلقی می‌گردد، بسیار پیچیده و دشوار نیز می‌باشد. به‌طوری که جنگ خلیج‌فارس در حقیقت جنگ فناوری‌های نیروها در مقابل یکدیگر بود. در مواقعی نیازی به جنگیدن رودررو نیست. بلکه با استفاده از فناوری، مبارزه صورت می‌گیرد. چنانکه در مواردی، نبرد در مدت زمان کوتاهی به سبب وجود فن‌آوری اطلاعات پایان می‌پذیرد. یکی از مهمترین تاکتیک‌های رزمی، عملیات اطلاعاتی و ضداطلاعاتی نیروهای خودی و نیروهای دشمن می‌باشد که باید به‌هنگام، سریع، درست و قابل تفسیر و دارای شرح باشد. چرا که در موفقیت یک نبرد نقش بسیار اساسی و حیاتی دارد. این قضیه در مورد نیروهای ائتلافی در جنگ عراق به اثبات رسیده است. سیستم‌های جنگ‌افزاری مدرن قادر خواهند بود که زمان حمله دشمن را پیش‌بینی نموده و جزئیات آن را با بالاترین دقت در اختیار نیروهای خودی قرار دهند. این مسئله باعث پیروزی بر دشمن با هزینه‌ای کمتر می‌گردد که نشان‌دهنده اهمیت اطلاعات فضائی مناسب و درست و میزان کاربرد آنها جهت برنامه‌ریزی و فرماندهی عملیات رزمی می‌باشد.

2)اطلاعات مورد نیاز در GIS نظامی
۲-۱) نقشه‌ها و نمودارها
کاربران برای استفاده GIS در سیستم GCIS به نقشه‌های مختلف تهیه، تولید و ذخیره شده در پایگاه داده‌ها نیاز دارند تا برای اهداف مختلف در سیستم GCIS مورد استفاده قرار گیرد.
۲-۲) تصاویر هوائی بزرگ مقیاس با قدرت تفکیک بالا
عکس‌هائی هوائی با دقت بالا و یا تصاویر ماهواره‌ای برای مقاصد جاسوسی، یا به‌طور ویژه برای عملیات زمینی و هوائی که شامل موقعیت هدف و گره آتش (مختصات آتش) می‌باشد از اهمیت خاصی برخوردار است.
۲-۳) نقشه‌ها و نمودارهای با مقیاس ۱:۲۵۰۰۰۰ و ۱:۵۰۰۰۰ (اطلاعات رقومی سطح دو)
نقشه‌های توپوگرافی ۱:۲۵۰۰۰۰ و ۱:۵۰۰۰۰ بزرگ مقیاس و چارت‌های دریائی ویژه جهت انجام عملیات خشکی، هوائی و عملیات آبی و خاکی در عملیات رزمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین در اکثر اوقات در سطوح پائین‌تر برای برنامه‌ریزی عملیاتی و جزئیات امور جاسوسی، نقشه‌های توپوگرافی برای مقاصد و نیازمندی‌های نظامی بسیار مناسب می‌باشند.
۲-۴) نقشه‌ها و نمودارهای با مقیاس ۱:۲۵۰۰۰۰ (اطلاعات رقومی سطح یک)
نقشه‌ها و چارت‌های ۱:۲۵۰۰۰۰ در سطوح بالاتر برای حرکات و جابه‌جائی‌ها در خشکی و هوا (شامل پروازهای سطح پائین) همچنین برای عملیات پشتیبانی و در سطوح پائین‌تر برای برنامه‌ریزی‌های عمومی و امور جاسوسی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در استانداردها و عملیات مشترک نظامی این نقشه‌ها با نقشه راه‌های ملی و چارت‌های هلیکوپترهای ویژه، بارها مورد بازبینی و پردازش قرار می‌گیرند.
۲-۵) نقشه‌ها و چارت‌های ۱:۵۰۰۰۰۰
نقشه‌ها و چارت‌های ۱:۵۰۰۰۰۰ به مقدار بسیار زیاد برای حرکات و جابه‌جائی در خشکی و هوا، شامل موقعیت‌های سطح متوسط پروازی و همچنین در مواردی برای برنامه‌ریزی‌های جامع، موقعیت‌ها و جهت‌گیری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۲-۶) نقشه‌های کوچک‌مقیاس ۱:۱۰۰۰۰۰۰ و کوچکتر (اطلاعات رقومی سطح صفر)
نقشه‌های مقیاس ۱:۱۰۰۰۰۰۰ و کوچکتر برای مقاصد نظامی بین‌المللی و چارت‌های عملیاتی راهبری هوائی یا سری‌های ONC و در سطوح بالاتر برای عملیات هوائی مورد استفاده هستند، اگرچه در موارد جزئی برای نقشه‌های برنامه‌ریزی و توجیهات نیز کاربرد دارند. چارت‌های رقومی سراسر دنیا (DCW) برگرفته از (ONC) نیز از محصولات رقومی استاندارد سطح صفر محسوب می‌شوند.
۲-۷) چارت‌های دریائی
چارت‌های دریائی که از نقشه‌های زمینی (و چارت‌های نظامی هوائی) تهیه شده‌اند در مقیاس و منطقه یکسان دارای تفاوت می‌باشند و معمولاً دارای کاربرد نظامی و شهری بوده و نقشه‌های هیدروگرافی نامیده می‌شوند. بدین ترتیب به ترکیب اطلاعات نقشه‌های دریائی با اطلاعات نقشه‌های توپوگرافی در چارت‌های ویژه دریائی، همچون پوشش مناطق کم‌عمق جهت نبرد، پشتیبانی عملیات آبی - خاکی نیاز می‌باشد.
۲-۸) اسناد و اطلاعات جغرافیائی نظامی (MGID)
 MJID مانند نقشه‌های روی هم چاپ شده بوده که شامل نقشه‌های آموزشی، راه‌ها، پل‌ها، مناطق و غیره می‌باشد. بنابراین به مشخصات و خصوصیات نقشه‌های پایه تهیه شده، وابستگی دارند. دیگر موارد مطرح در MGID اطلاعات آبادی‌ها در فرهنگ‌های جغرافیائی می‌باشد که در بعضی از MGIDهای حساس و بااهمیت، اطلاعات داده‌های ارتفاعی رقومی زمین (DTED) دارای خروجی چاپی نمی‌باشند. اگرچه در فرمت استاندارد به‌طور معمول در طراحی نقشه از آنها استفاده می‌گردد.
۳) GIS در علوم نظامی
کاربردهای متعددی برای GIS در علوم نظامی وجود دارد که بعضی از آنها عبارتند از:
۳-۱) فرماندهی، کنترل، ارتباطات، سیستم جاسوسی و اطلاعات عملیات
کلیه اطلاعات نقشه‌های فوق برای مقاصد گوناگون و کاربردهای متفاوت زیرسیستم‌های دیگر در سیستم CGIS نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همه این سیستم‌ها به اطلاعات مکانی عوارض و همچنین نقشه‌های زمینه‌ای که با ابزارهای تحلیلی GIS در ارتباط هستند، وابسته می‌باشند.
۳-۲) سیستم ردیابی یک گروهان نظامی (GPS)
واحدها و حتی افراد با ردیابی شدن توسط (GPS) سازماندهی می‌شوند که دستگاهی جهت تعیین موقعیت عوارض در سطوح مختلف نقشه می‌باشد.
۳-۳) سیستم‌های عملیاتی و جاسوسی
تعداد کمی از نقشه‌ها و نمودارها که مورد استفاده در سرویس‌های عملیاتی و جاسوسی قرار می‌گیرند، نیاز به جمع‌آوری اطلاعات از جاسوسان نظامی دارند. نیاز اولیه، برای جمع‌آوری چنین اطلاعات نظامی، نقشه‌های موجود با جزئیات اطلاعات مکانی و اطلاعات فرهنگی می‌باشد، اگرچه اطلاعات موقعیتی موردنیاز است، ولی می‌توان آنها را از دیگر منابع تأمین کرد. به همین علت به نقشه‌های جاسوسی یا چارت‌های خاص نیاز نمی‌باشد، بلکه اطلاعات بروز و به‌هنگام، به همراه توانائی ارتباط اطلاعات با سیستم مختصاتی مرجع و پشتیبانی از عکس‌های هوائی منطقه، نقش اصلی و اساسی را ایفاء می‌نمایند. به بیان دیگر، به روزرسانی اطلاعات جغرافیائی دارای ضرورتی اساسی می‌باشد، همچنین توانائی گزارش‌گیری از این اطلاعات به استانداردسازی آنها ارتباط دارد. مواردی که برای عملیات نظامی موردنیاز می‌باشد، جزئیات نقشه و نمودارهای اطلاعاتی است که به میزان کافی در دسترس بوده و برای هر نیروئی متناسب آن موجود می‌باشد. این نقشه‌ها و نمودارها نقشه‌های متداول بوده و شامل استانداردهای راهبری و اطلاعات موقعیتی (به شکل شبکه شطرنجی یا شبکه مدارات و نصف‌النهارات) همچنین شامل اطلاعات جزئی توپوگرافی و هیدروگرافی بوده و قابلیت تعمیم را دارند.
۳-۴) سیستم اطلاعات پشتیبانی
این سیستم برای امور لجستیک با تعریف جزئیات راه‌ها، مدل‌های توزیع، تحلیل مسیرهای کوتاه، جستجو و نمایش امکانات و زیرساخت‌های پشتیبانی و دیگر موضوعات وابسته، توسط سیستم اطلاعات جغرافیائی (GIS) طراحی شده است.
۳-۵) سیستم میدان جنگ الکترونیکی
کلیه سیستم‌های الکترونیکی جنگی، برای تحلیل و یا برای نمایش اطلاعات، نیازمند داده‌های زمینی می‌باشند.
۳-۶) سیستم تحلیل فرکانس‌ها و مناطق تحت پوشش رادار
برای مکان‌یابی آنتن‌های رادیوئی و رادارها، تحلیل مناطق تحت پوشش، تحلیل پخش امواج، زاغه مهمات و موشک‌ها، سیستم مختصات پروازی و غیره، می‌توان از قابلیت‌های سیستم GIS برای تجزیه و تحلیل و نمایش استفاده کرد.
۷.۳) نقشه‌های عملیات مشترک - تصاویر شناسائی زمینی - دریائی و هوائی (COP)
مجموعه‌ای از یک مفهوم جدید در GIS می‌باشد که جزئیات آن در ادامه مطرح می‌شود.
۸.۳) مدل سه‌بعدی زمین، سیستم آفندوپدافند هوائی
قبل از شروع عملیات، شناخت مدل ارتفاعی زمین، صحت نقشه‌ها و تصاویر مختلف زمینی، از درجه اهمیت فراوانی حتی برای سرویس‌های جاسوسی برخوردار می‌باشد. از این فناوری همچنین برای شبیه‌سازی پروازی استفاده می‌گردد.
۹.۳) سیستم جستجوی نقشه‌های نظامی
علاوه بر اینکه اصلاحات سیستم GIS دارای کاربرهای بنیادین و مهم می‌باشد، از طرفی باعث افزایش کاربردهای آن در محیط‌های چندکاربره و شبکه‌ها گردیده است چرا که از قابلیت‌های دیگر آن، اجراء در محیط web می‌باشد. محیطی که امروزه نقش بسیار اساسی و اصلی در انتقال اطلاعات و دسترسی بالا را ایفاء نموده و امکان جستجوی اطلاعات موردنیاز کاربران را فراهم می‌نماید.

منبع : آفتاب

طبقه بندی: GSM،
برچسب ها:کاربرد جی آی اس در صنایع نظامی، مهندس جواد قربانی،

[ یکشنبه 1393/01/17 ] [ 13:21 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


اخبار عمرانی- اشتباه در ترکیبات بار مبحث نهم مقررات ملی ساختمان ویرایش چهارم سال 92

نقل قول از مهندس غلامرضا رزمگیر:

اشتباه در ترکیبات بار مبحث نهم مقررات ملی ساختمان ویرایش چهارم سال 92 (جدول 9-13-2)، ترکیبات مندرج در ویرایش سوم مبحث ششم سال 92 صحیح می باشد .برای تحلیل وطراحی ساختمان های بتن مسلح ترکیبات بارگذاری مبحث ششم با رعایت بند 6-11-10 مورد استفاده قرار می گیرد...


طبقه بندی: بتن، اخبار عمرانی،
برچسب ها:اخبار عمرانی، اشتباه در ترکیبات بار، مبحث نهم مقررات ملی ساختمان، ویرایش چهارم سال 92، دانلود ریگان پایان نامه، مهندس جواد قربانی،

[ یکشنبه 1393/01/10 ] [ 11:16 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


دانلود رایگان پاورپوینت ارایه پایان نامه بررسی مدل های ارائه شده برای منحنی تنش-کرنش در ظرفیت باربری و شکل پذیری(سازه های بتن آرمه)

بررسی مدل های ارائه شده برای منحنی تنش-کرنش در ظرفیت باربری و شکل پذیری سازه های بتن آرمه به روش اجزای محدود

(پاورپوینت ارایه پایان نامه)

برای دانلود اینجا کلیک کنید...

https://www.dropbox.com/s/c1wiksss9bs9sp4/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%20%D9%BE%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AA%20%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87%20%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C%20%D8%A2%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AF%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87.ppsx

منبع  : ایران سازه


طبقه بندی: پاورپوینت عمرانی، پایان نامه، سازه فولادی، سازه بتنی،
برچسب ها:پاورپوینت ارایه پایان نامه، بررسی مدل های ارائه شده، منحنی تنش، کرنش، ظرفیت باربری، مهندس جواد قربانی، دانلود ریگان پایان نامه،

[ یکشنبه 1393/01/10 ] [ 11:12 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


دانلود رایگان جلد ۱، ۲ و ۳ کتاب دینامیک سیالات محاسباتی CFD هافمن ویرایش چهارم

نقل قول :

اگر در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی CFD فعالیت میکنید، مطمئنا نام کتاب دینامیک سیالات محاسباتی K A.Hoffmann به گوشتون خورده. در این پست از مکانیک ایران، این کتاب سه جلدی رو به صورت کامل برای شما آماده کردیم. کلیه مباحث مربوط به CFD در ۲۳ فصل در این ۳ جلد گنجانده شده و با مثالهای گوناگون و به طور مفصل تشریح شده است. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید…

  رمز فایل : www.irmec.ir

برای دانلود روی لینکهای زیر کلیک کنید...

منبع : مکانیک ایران


طبقه بندی: دینامیک، کتابهای فنی و مهندسی،
برچسب ها:جلد ۱، ۲ و ۳ کتاب، دینامیک سیالات محاسباتی CFD، هافمن، ویرایش چهارم، مهندس جواد قربانی، دانلود رایگان پایان نامه،

[ یکشنبه 1393/01/10 ] [ 11:09 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


[ سه شنبه 1393/01/5 ] [ 11:51 ] [ جواد قربانی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
موفق ترین سامانه ارسال پیامک در کشور
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic